BRATISLAVA – Zrušil som sledovanie stránok Dominike Cibulkovej. Keď kdekoľvek v zahraničí urobí influencer podobnú chybu ako naša tenistka (protekčné očkovanie na COVID), prichádza trest – ľudia ho prestanú sledovať na sociálnej sieti. Zažila to napríklad česká modelka, ktorá predávala v úvode prvej vlny korony predražené rúška a prišla za jeden deň o desaťtisíce fanúšikov na sieti. Ako je to u nás?

AKTUALIZÁCIA 14.1.2021

Od nedele 10.1.2021, kedy sa prípad s prednostným očkovaním D. Cibulkovej a jej manžela na COVID mediálne prevalil, prišla bývalá tenistka na instagrame o 4000 sledovateľov, na facebooku o dve tisícky, čo je však najzaujímavejšie, ubudla jej asi tretina TOP fanúšikov, zo 160 na 113.

Cibulková sa za protekčné očkovanie opakovane ospravedlnila, tvrdí, že nevedela, že ju očkovali prednostne. Jej ..neúmyselné” konanie je nedôveryhodné, najmä preto, že tenistka sociálne siete a bulvár zaplavuje každou, aj nepodstatnou novinkou zo svojho života. Exkluzívnu a výnimočnú informáciu, že sa dala ona, aj jej manžel, očkovať na COVID, prekvapivo pozabudla zdieľať so svojimi publikom. Nebyť novinárov z denníkaN, zrejme by táto ,,udalosť” zostala pred verejnosťou utajená.

Bývalá tenistka si kauzou uškodila na sociálnych sieťach zatiaľ minimálne. Trend je však jasný, fanúšikovia jej kontinuálne nepribúdajú, naopak ubúdajú. Aj Vy môžete ,,odmeniť” Dominiku Cibulkovú. Tu je návod ako na to. Pozrite si video blog.

❓Odmena pre D. Cibulkovú⁉️ Tu je návod ako na to‼️ Zrušil som sledovanie jej stránky… Keď kdekoľvek v zahraničí urobí influencer podobnú chybu ako naša tenistka, prichádza trest – ľudia ho prestanú sledovať na sociálnej sieti. Zažila to napríklad česká modelka, ktorá predávala v úvode prvej vlny korony predražené rúška a prišla za jeden deň o desaťtisíce fanúšikov na sieti. Ako je to u nás? © RICHARD BOLJEŠIK TV ( 11.1.2021 – 13:40 ) Zdieľajte, ďakujem.

Uverejnil používateľ Richard Bolješik TV Pondelok 11. januára 2021

Veríte verzii Dominiky Cibulkovej o očkovaní na COVID?

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.