BRATISLAVA – Obľúbená redaktorka a moderátorka, ktorá začínala s JOJ-kou ešte v Košiciach v roku 2002, sa pred troma rokmi stiahla z televíznych obrazoviek. Klaudia Suchomel Guzová najnovšie už zarezáva pre verejnoprávnu televíziu. A hneď zostra, diváci ju mohli vidieť v pondelok 25. januára 2021 v Správach RTVS o 19:00.

Klaudia Suchomel Guzová má odpracovaných 16 rokov v komerčnej ,,dvojke”. Diváci JOJ-ky ju dobre poznali ako redaktorku z oblastí školstva, zdravotníctva, ale najmä zo živých vstupov. Vyskúšala si tiež moderovanie Novín o 12:00 a 17:00.

Klaudia Suchomel Guzová má bohaté skúsenosti s moderovaním v JOJ-ke. Využije jej potenciál aj RTVS? Zdroj: archív

V marci 2018 si Klaudia Suchomel Guzová dala ,,prestávku” od médií a pracovala v oblasti cestovného ruchu. Po dvojročnej prestávke jej začali médiá evidentne chýbať.

Klaudia v teréne. Zdroj: archív

Živé vstupy a moderovanie, to ide ex-JOJ-kárke najlepšie. Zdroj: archív

Skúsená profesionálka nastúpila do domáceho spravodajstva RTVS v polovici januára 2021 ako náhrada za Dalibora Skladana, ktorý odchádza na Generálnu prokuratúru SR robiť hovorcu. Prebrať by mala po ňom rezort justície, polície a oblasť krimi.

Klaudia začala v RTVS ,,zostra”, reportáž o vypočúvaní kandidátov na policajného prezidenta z 25. 1. 2021 pripravila s Daliborom Skladanom, ktorého nahradila v domácom spravodajstve. Zdroj: reprofoto RTVS

Tešíte sa, že sa vrátila Klaudia Suchomel Guzová ako redaktorka na obrazovky?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.