BRATISLAVA – Dielo je dokonané. Skrytá kandidátka OĽANO Katarína Začková bola nakoniec 2. 12. 2020 zvolená v NR SR do RVR (Rada pre vysielanie a retransmisiu). Okrem nej do rady zvolili poslanci NR SR aj vedúceho Katedry žurnalistiky KU Pavla Izraela, ktorého nominovalo tiež OĽANO, právničku Lenku Jakubčovú, nominatku SAS (v minulosti kandidovala za SAS do Európskeho parlamentu aj NR SR). Jedinou kandidátkou bez politického trička je Andrea Cocherová, ktorú navrhla Rada pre reklamu. Suma sumárum, traja noví členovia RVR zo štyroch sú v podstate nominanti politických strán súčasnej vládnej koalície. Pozrite si môj video blog k tejto téme.

? Aktualizácia 18:45 – Dielo je dokonané – moje informácie z rána sa potvrdili, skrytá kandidátka OĽANO Katarína Začková bola nakoniec pred malou chvíľou zvolená v NR SR. Okrem nej do RVR zvolili poslanci NR SR aj vedúceho Katedry žurnalistiky KU Pavla Izraela, ktorého nominovalo tiež OĽANO, právničku Lenku Jakubčovú, nominatku SAS ( v minulosti kandidovala za SAS do Európskeho parlamentu aj NR SR ). Jedinou kandidátkou bez politického trička je Andrea Cocherová, ktorú navrhla Rada pre reklamu. ? ? Suma sumárum, traja noví členovia RVR zo štyroch sú v podstate nominanti politických strán súčasnej vládnej koalície… ? ‼️Neprípustné: Reportérka RTVS ako skrytá nominantka OĽANO‼️ Prečítate si článok, ktorý vznikal týždeň pred “transparentným” vypočutím kandidatov a samotnou voľbou, ukazuje sa, že išlo zrejme len o divadlo a hru na transparentnosť : https://tvmedia.sk/2020/vrchol-netransparentnosti-reporterka-rtvs-je-skrytou-politickou-nominatkou-olano-do-rady-pre-vysielanie-a-retransmisiu/ ⁉️Toto je to slušné Slovensko, nová politická morálka a obsadzovanie postov na základe ,,skrytých” politických nominácií⁉️ © RICHARD BOLJEŠIK TV ( 2.12.2020 – 08:30 ) Prosím, zdieľajte, ak Vám ide o spravodlivosť a skutočnú transparentnosť. Podporte moju investigatívnu prácu, je to mimoriadne dôležité pre očistu médií. Ďakujem.

Uverejnil používateľ Richard Bolješik TV Utorok 1. decembra 2020

Prečítate si tiež text, ktorý vznikal týždeň pred “transparentným” vypočutím kandidatov a samotnou voľbou. Ukazuje sa, že išlo zrejme len o divadlo a hru na transparentnosť. Toto je to slušné Slovensko, nová politická morálka a obsadzovanie postov na základe ,,skrytých” politických nominácií?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *