PRAHA – Pondelová hádka v Televíznych novinách na TV Nova majú ďalšiu dohru. Moderátor dostal stopku. Vo vysielaní ho nejaký čas diváci neuvidia.

Moderátorovi Petrovi Suchoňovi v Televíznych novinách 26.10. na TV Nova doslova praskli nervy a pohádal sa v živom vstupe s prezidentom Českej lekárskej komory. Na druhý deň sa za svoje emócie ospravedlnil nielen Peter Suchoň, ale aj vedenie spravodajstva, evidentne to ale divákom a verejnosti nestačilo.

Podľa informácií TVMEDIA.SK dostal Suchoň aj dočasnú stopku aj v Televíznych novinách.

Diváci túto dvojicu nasledujúce dni na obrazovke neuvidia. Zdroj: reprofoto TV Nova

Za všetko môže bio mrkva a hádka v pondelkových Televíznych novinách

Všetko odštartovala otázka moderátora, ktorý sa pýtal na výrok prezidenta ČLK:,,Lekári padajú na hubu a ľudia si chodia kupovať bio mrkvu.” Išlo o narážku na víkendové nákupy obyvateľov Prahy v centre mesta na trhoch pri Vltave, kde sa hromadne stretli stovky ľudí. Moderátor mal evidentne problém s týmto výrokom, pôsobil, akoby sa ho slová prezidenta ČLK osobne dotýkali. Hneď na úvod rozhovoru pôsobil naštartovane, akoby neuniesol svoje emócie, pritom v ČR denne zomierajú desiatky ľudí na koronu. Následne dostal v živom vysielaní nakladačku” od imunulóga.

https://www.facebook.com/tvbizar/videos/1041531729644448

Téma “bio mrkvy” a správanie moderátora rozdelili verejnú mienka

Sociálnu sieť zaplavili podporné komentáre pre Petra Suchoňa, na druhej strane veľa divákov jeho správanie pobúrilo.

Asi 8 tisíc komentárov pod ospravedlnením moderátora na Facebooku. Zdroj: tn.cz

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *