PRAHA – Po nečakanej stopke pre Petra Suchoňa za kauzu “bio mrkva” zostal v hlavnej spravodajskej relácii iba jeden mužský moderátor Rey Koranteng. Moderátor z tretej zmiešanej dvojice, Martin Pouva, má zase dlhodobé zdravotné problémy. Televízia bude zrejme musieť improvizovať.

V Televíznych novinách o 19:30 sa striedajú tri zmiešané dvojice. V nich sedia mužskí moderátori – Rey Koranteng, Martin Pouva a Petr Suchoň. Avšak minimálne posledný mesiac sa v správach neobjavoval už Martin Pouva. Ten mal zdravotné problémy. Zastupovali ho tak jeho dvaja kolegovia.

Martina Pouvu vyradili zdravotné problémy, už asi mesiac sa na obrazovke neobjavuje. Moderovali za neho R. Koranteng a P. Suchoň. Zdroj: TV NOVA

„Měl jsem lehké zdravotní problémy, které nesouvisejí s covidem 19. Prošel jsem řadou lékařských vyšetření a naštěstí je vše v pořádku. Doktoři mi nicméně doporučili, abych byl nějakou dobu v klidovém režimu. Moje kolegyně Kristina Kloubková moderování Televizních novin zvládne na jedničku a já se budu brzy těšit na diváky a na to, že opět zasednu po jejím boku,“ uvádza moderátor pre tn.cz.

Včera však dostal nečakanú “stopku” v hlavných správach Petr Suchoň, za nevydarené rozhovory a hádky v živom vstupe v pondelkových Televíznych novinách. Podrobnosti nájdete v článkoch TVMEDIA.SK.

Televíznym novinám zostal na moderovanie už iba Rey Koranteng

Televízia musela narýchlo riešiť vzniknutú situáciu. Nove chýbajú dvaja mužskí moderátori. A prišla s nečakaným, improvizovaným riešením. Ako informuje televízia na webe tn.cz, v niektorých dňoch bude bez mužského partnera moderovať sama Kristína Kloubková.

“Posledný” mužský moderátor TN, ktorého má televízia k dispozícii. Zdroj: TV NOVA

Televízii momentálne akútne chýbajú hneď dvaja mužskí moderátori. Dá sa očakávať, že adeptov, ktorí si brúsia zuby na uvoľnené stoličky v hlavných Televíznych novinách, bude na TV Nova viac než dosť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *