PRAHA – Korona v Českej republike graduje. Emócie sú doslova vyšpičkované. Moderátorovi Petrovi Suchoňovi v pondelkových Televíznych novinách na TV Nova doslova praskli nervy a pohádal sa v živom vstupe s prezidentom Českej lekárskej komory, následne dostal “nakladačku” od profesora – imunulóga.

Televízne noviny plné emócii a hádok, TV NOVA 26.10.2020. Zdroj: reprofoto nova plus

Všetko odštartovala otázka moderátora, ktorý sa pýtal na výrok prezidenta ČLK: ,,Lekári padajú na hubu a ľudia si chodia kupovať bio mrkvu.” Išlo o narážku na víkendové nákupy obyvateľov Prahy v centre mesta na trhoch pri Vltave, kde sa hromadne stretli stovky ľudí. Moderátor mal evidentne problém s týmto výrokom, pôsobil, akoby sa ho slová prezidenta ČLK osobne dotýkali. Hneď na úvod rozhovoru pôsobil naštartovane, akoby neuniesol svoje emócie, pritom v ČR denne zomierajú desiatky ľudí na koronu.

Karma je zdarma, to čo moderátor “požičal”, o niekoľko minút dostal späť

https://www.facebook.com/tvbizar/videos/1041531729644448

Petr Suchoň dostal v nasledujúcom živom vstupe, v tej istej relácii, “nakladačku” od imunológa Václava Horejšího, stojí to za to. Evidentné je, že v ČR je situácia vypätá, aj v médiách, no takéto správanie moderátora voči hosťom je neprípustné a zrejme bude mať dohru.

Aktualizácia 27.10.2020 o 11:15

K včerajšiemu vysielaniu sa vyjadril už aj moderátor. Aká je jeho reakcia? Čítajte v nasledujúcom článku:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.