BRATISLAVA – V americkom duchu sa ponesie aj Teleráno, portál TVnoviny.sk bude mapovať volebné výsledky a ponúkne aj špeciálne vydanie online relácie Na telo PLUS.

Spojené štáty americké volia prezidenta. Kto sa stane najvplyvnejším mužom sveta – Donald Trump alebo Joe Biden? Volebné dianie budú môcť diváci sledovať v mimoriadnej relácii Prezidentské voľby 2020, ktorú televízia Markíza odštartuje v stredu, 4. novembra 2020, už o 05.00 ráno. 

Hodinovou reláciou bude sprevádzať ostrieľaná moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová v spoločnosti politológa Erika Láštica. Hosťami spravodajského špeciálu budú bývalý minister zahraničných vecí Eduard Kukan a dekan Fakulty politických vied a medzinárodných vzťahov Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici Branislav Kováčik. 

Špeciálne relácie na Markíze. Zdroj: TV Markíza


„Do mimoriadnej relácie pripravuje náš spravodajský tím analýzy, rozhovory s hosťami, naživo sa tiež spojíme s redaktorom Jánom Malochom, ktorý v súčasnosti pôsobí v Los Angeles. Divákom prinesieme aj prvý prezidentský príhovor víťaza volieb,“ povedal šéfredaktor spravodajstva TV Markíza Tibor Mattyašovský.

 Od 06.00 bude vysielanie pokračovať reláciou Teleráno, ktorá sa bude taktiež intenzívne venovať výsledkom prezidentských volieb v USA. Spolumoderátorkou Adriany Polákovej a Romana Juraškabude preto aj Zlatica Švajdová Puškárová.

,,Naživo sa spojíme so speváčkou Celeste Buckingham, v štúdiu privítame spisovateľku Andreu Coddington, redaktorku Veroniku Cifrovú Ostrihoňovú, redaktorku zahraničia Simonu Mikušovú a rôznych odborníkov, ktorí dlhodobo sledujú vývoj na americkej politickej scéne,“ dodala šéfredaktorka Telerána Tamara Cho. 

Ďalšie mimoriadne správy so Zlaticou Švajdovou Puškárovou sú vo vysielaní TV Markíza naplánované na 11.40. Sumár všetkých najdôležitejších informácií prinesú popoludňajšie Prvé Televízne noviny o 17.00 a večerné Televízne noviny o 19.00.

Zdroj: TV MArkíza

Minútu po minúte bude prezidentské voľby v USA mapovať aj spravodajský portál TVnoviny.sk. Už o 10.30 návštevníkom ponúkne aj špeciálne vydanie online relácie Na telo PLUS s moderátorom Michalom Kovačičom. Čerstvé výsledky do nej prídu okomentovať bývalý premiér Mikuláš Dzurinda a exministri zahraničných vecí Eduard Kukan a Pavol Demeš. Zdroj: TV Markíza

( V rubrike Tlačové správy zverejňujeme aj nekrátené oficiálne stanoviská inštitúcií, obsah sa nemusí zhodovať s názormi blogu TVMEDIA.SK )

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.