BRATISLAVA – Od 2. septembra prichádza do televízie TA3 nový manažment. Generálnou riaditeľkou sa stala skúsená manažérka Mirjana Hron Sikimič, ktorá viedla Spoločnosť 7Plus a bola členkou manažmentu News and Media Holding a.s. 

Na čele spravodajstva a publicistiky bude Zuzana Martináková, bývalá politička a moderátorka, ktorá naposledy pôsobila vo vydavateľstve PEREX a.s. Marketing a komunikáciu povedie Oľga Dúbravská, ktorá odchádza z postu výkonnej riaditeľky spoločnosti OUR MEDIA SK a má dlhoročné skúsenosti z médií.

„Do našej spoločnosti prichádza skúsený tím, ktorý vnímame ako prínos z hľadiska ďalšieho vývoja televízie a zároveň ďakujeme predošlému vedeniu, s ktorým plánujeme spoluprácu aj na iných projektoch. Dlhoročná šéfka spravodajstva a neskôr aj generálna riaditeľka Martina Kyselová sa stane viceprezidentkou skupiny Grafobal Group pre oblasť médií,“ povedal PhDr. Pavel Komorník, M.B.A., konateľ televízie TA3.

Zdroj: FB TA3

„Našim cieľom je, aby televízia TA3 bola ešte úspešnejšia a efektívnejšie fungujúca značka na trhu. Chceme byť rešpektovanou monotematickou televíziou všetkých generácií. Je pre nás výzvou stať sa súčasťou TA3 a tešíme sa na jej tím“ uviedla Mirjana Hron Sikimič.

Televízia TA3 plánuje zmenu právnej formy  z  s.r.o. na a.s.  Nové vedenie televízie bude zároveň aj v predstavenstve spoločnosti, mená členov dozornej rady zverejníme čoskoro.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.