BRATISLAVA – Dnes už legendárny komediálny seriál Susedia sa v pondelok, 9. novembra 2020, s výrazným úspechom vrátil na obrazovky televízie Markíza. Prvá premiérová epizóda po jarnom prerušení aktuálnej 8. série, ktoré si vynútila koronakríza, sa v oboch hlavných cieľových skupinách stala najsledovanejším nespravodajským programom dňa.

Susedia si aj po rokoch získavajú nových fanúšikov, o čom svedčí napríklad aj trhový podiel až 40,0 % v cieľovej skupine mladých žien vo veku od 15 do 24 rokov.

„Skvelú zábavu s mimoriadne obľúbenými seriálovými postavami si vychutnalo celkovo 472-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov,“ uviedla televízia Markíza v tlačovej správe.

Zdroj: TV Markíza

V pondelok sa darilo aj hlavnej spravodajskej relácii

Najsledovanejším programom dňa sa v oboch hlavných cieľových skupinách stala hlavná spravodajská relácia Televízne noviny.

Moderátori hlavnej spravodajskej relácie: Patrik Švajda, Zlatica Švajdová- Puškárová, Mária Chreneková- Pietrová, Viktor Vincze, Lenka Vavrinčíková a Jaroslav Zápala. Zdroj: TV Markíza

„V cieľovej skupine 12-54 dosiahlo včerajšie vydanie vysoko nadpriemerný rating 12,2 % a rovnako aj trhový podiel 32,7 %. Súhrn najdôležitejších udalostí dňa z domova i zo sveta si nenechalo ujsť až 678-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov,“ doplnila Markíza.

Dáta sú uvedené v meraní LIVE + VOSDAL + HOSTIA. Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.