BRATISLAVA – Televízia JOJ rozširuje športovú ponuku pre svojich divákov. Najväčším ťahákom budú určite Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji, ale aj iné atraktívne športy.

JOJ Group získala výhradné vysielacie práva na Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji IIHF pre územie Slovenskej republiky, a to už od roku 2024 do roku 2028. Diváci tak budú môcť fandiť svojim hokejistom na jej obrazovkách už počas šampionátu v susednom Česku v roku 2024. Práva na vysielanie má JOJ Group k dispozícii pre všetky typy streamov na všetkých dostupných platformách pre územie Slovenska ako jediný televízny vysielateľ.


JOJ Group získala takisto výhradné televízne a digitálne práva na vysielanie mnohých ďalších významných medzinárodných športových súťaží. Čoskoro tak budú môcť slovenskí diváci fandiť pri obrazovkách televízií JOJ Group Petre Vlhovej vo svetovom pohári v alpskom lyžovaní (od sezóny 2021/22), šprintérovi Jánovi Volkovi a ďalším skvelým slovenským športovcom na svetových športových podujatiach.

( V rubrike Tlačové správy zverejňujeme nekrátené oficiálne stanoviská inštitúcií, obsah sa nemusí zhodovať s názormi blogu TVMEDIA.SK )

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.