BRATISLAVA – Televízne noviny naďalej potvrdzujú svoju pozíciu najdôležitejšieho zdroja aktuálnych informácií v krajine. V nedeľu, 25. októbra 2020, sa hlavná spravodajská relácia televízie Markíza stala v oboch hlavných cieľových skupinách suverénne najsledovanejším programom dňa a zároveň aj celého uplynulého týždňa.

V obchodne podstatnej cieľovej skupine 12-54 dosiahlo včerajšie vydanie Televíznych novín v rámci aktuálnej sezóny doposiaľ druhý najvyšší rating 13,4 % a nadpriemerný trhový podiel 29,9 %. Spravodajský sumár z domova i zo sveta si nenechalo ujsť celkovo 709-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov, čo je od začiatku septembra štvrtý najlepší výsledok.

Televízne noviny so Zlaticou Švajdovou Puškárovou a Patrikom Švajdom
Televízne noviny dominujú sledovanosti. Zdroj: TVM

Vo večernom čase po 20.30 h si jasné víťazstvo v oboch hlavných cieľových skupinách pripísala mimoriadne obľúbená zábavná šou 2 na 1. Pôvodný formát autorskej a moderátorskej dvojice Adely Vinczeovej a Dana Dangla dosiahol v cieľovej skupine 12-54 v rámci aktuálnej série druhý najvyšší rating 9,8 % pri nadpriemernom trhovom podiele 25,3 %.

Premiérová epizóda šou 2 na 1, ktorej exkluzívnou hostkou bola obľúbená herečka Gabriela Marcinková, pritiahla k obrazovkám 486-tisíc divákov starších ako 12 rokov, čo je v rámci aktuálnej série taktiež druhý najlepší výsledok.

Dáta sú uvedené v meraní LIVE + VOSDAL + HOSTIA. Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA a TVM

Zdroj: TV Markíza

( V rubrike Tlačové správy zverejňujeme aj nekrátené oficiálne stanoviská inštitúcií, obsah sa nemusí zhodovať s názormi blogu TVMEDIA.SK )

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.