BRATISLAVA – Ak ste sledovali 16.11.2020 večer Tému dňa, tak viete, že na záver pustila TA3 záznam príhovoru prezidentky SR Zuzany Čaputovej k 17. novembru 2020, ktorý predtým odvysielala RTVS. Počas kľúčových slov z Prezidentského paláca sa objavil za Zuzanou Čaputovou Marián Kotleba.

Na bežného diváka to mohlo pôsobiť tak, že Marián Kotleba bol naozaj v paláci pri nakrúcaní. Pozrite si reláciu na časovom kóde 32:45.

Zdroj: TA3

,,Pripomeňme si ho ( 17. november ), prosím, spôsobom hodným étosu novembra 89”, boli slová prezidentky, keď sa objavil v zábere Marián Kotleba.

TA3, príhovor prezidentky, v pozadí Marián Kotleba. Zdroj: TA3, 16.11.2020 20:22 hod.

Technická chyba

V TA3 evidentne nastala chyba s “kľúčovacím” pozadím a to v “kľúčovom” momente. Marián Kotleba bol totiž tesne pred príhovorom hosťom Petra Bielika a počas príhovoru prezidentky zo záznamu odchádzal cez štúdio a popred kľúčovaciu plochu. Jeho záber sa zmixoval so záznamom…

Hosť Marián Kotleba v Téme dňa 16.11.2020. Po ňom išiel príhovor prezidentky. Zdroj: reprofoto TA3

A čo nechcel televízny škriatok, odchádzajúci hosť a ďalší technici sa dostali nechtiac do príhovoru. Nepochybne išlo o technickú chybu a nie zámer. Tá pobavila diváka, ktorý ma na nevynútenú “chybu” upozornil.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.