BRATISLAVA – V areáli RTVS budú v rámci plošného testovania zriadené tri odberné miesta pre pracovníkov z oblasti kultúry a médií. RTVS ich zriadi v spolupráci s Ministerstvom obrany SR počas tohto víkendu v areáli STV v Mlynskej doline v Bratislave.

RTVS otestuje cez víkend svojich zamestnancov. Zdroj: RTVS

Tri odberné miesta budú určené prioritne pre testovanie zamestnancov z oblasti kultúry a médií. Pôjde o jedno vonkajšie odberné miesto, jedno interiérové odberné miesto a jedno miesto pre odber priamo z auta pred bratislavskou ZOO.

,,Testovacia kapacity budú primárne využité pre interných a externých zamestnancov RTVS, kultúrnu obec ( zamestnancov Slovenského národného divadla a ostatných mestských kultúrnych inštitúcií ), ostatné súkromné médiá a produkčné spoločnosti. Na operácii sa logisticky podieľa RTVS v spolupráci s Ministerstvom obrany SR,” informuje televízia.

Korona v RTVS

Televízia má podľa môjho zdroja momentálne niekoľko nakazených zamestnancov, z technickej zložky a redakcie športu, niektorí sú v karanténe. Naposledy sa ku korone cez víkend priznal napríklad športový redaktor.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.