BRATISLAVA – Posledný článok o komunikácii predsedu parlamentu Borisa Kollára s transgender modelkou napísala Nina Košecká pred viac ako dvoma mesiacmi. V Pluske v polovici októbra 2020 nakoniec nečakane skončila.

Redaktorka vtedy toznámila svoj koniec po 9-tich rokoch vo vydavateľstve na Facebooku. Predtým v lete 2020 písala o Borisovi Kollárovi a jeho štipľavej komunikácii s modelkou Paris. Následne sa 18. septembra stretol predseda parlamentu s majiteľom Penty Jaroslavom Haščákom. Obaja odmietali, že by detailne riešili pomerne pikantné články v Plus7dní z posledného obdobia, ako aj ich autorku.

Redaktorka v statuse naznačila dôvody odchodu

Status na Facebooku zo dňa 16.10.2020

Boris Kollár reaguje na slová redaktorky

Na septembrové udalosti, články v Plus7dní, koniec redaktorky, ako aj to, či riešil Boris Kollár osobnostný profil redaktorky Niny Košeckej na stretnutí s Jaroslavom Haščákom, som sa pýtal aj samotného predsedu parlamentu, ktorý bol dlhodobo po nehode hospitalizovaný. Odpoveď na všetky otázky mi prišla včera 14.12.2020, takmer po dvoch mesiacoch. Reakcia bola pomerne stručná, ale na druhej strane jednoznačná.

Boris Kollár po nehode. Zdroj: FB Boris Kollár

,,Nezmysly,” reagoval Boris Kollár na indície, že by články o jeho komunikácii s transsexuálkou ukončili profesijnú púť Niny Košeckej v Plus7dní.

MEDIA FLEŠ

4.3.2021 – Na následky COVID-u zomrela bývalá ekonomická novinárka Monika Ščevovichová

26. 1. 2021 – Vo veku 75 rokov zomrela významná česká herečka Hana Maciuchová

20. 1. 2021 – Prekvapivé, hovorcom Generálnej prokuratúry SR chcú byť len dvaja záujemcovia

7.1.2021 – Vo veku 78 rokov zomrel popredný novinár a zakladateľ Rádiožurnálu Michal Tvarožek

6.1.2021 – koronavírus má už aj generálny riaditeľ RTVS Jaroslav Rezník a redaktor Dalibor Skladan

5.1.2021 –aj RTVS chce mať člena v komisii na prešetrenie smrti M. Lučanského

28.12.2020 – zomrel výrazný herec československej divadelnej a filmovej povojnovej éry Ladislav Mrkvička

9.12.2020 – Reportéri v rozklade, končí K. Začková, L. Kokavcová (od 1.6.2020 reláciu opustil tiež dramaturg, neskôr redaktori D. Skladan, P. Klimešová, zmenila sa moderátorka, opätovne aj editor, zo správ prestúpila M. Ščobiková)

2.12.2020 – ,,transparentné” voľby do Rady pre vysielanie a retransmisiu ovládli politické nominácie, 3 zo 4 zvolených má ,,stranícke tričko”

25.11.2020 – do Rady pre vysielanie a retransmisiu kandiduje aj aktívna novinárka, je to v rozpore s etikou a normami, hovorí SSN aj SNČR

TOP VIDEO

Aktualizácia 18:45 - moje informácie z rána sa potvrdili, kandidátka bola nakoniec pred malou chvíľou zvolená v NR SR... ‼️Neprípustné: Reportérka RTVS ako skrytá nominantka OĽANO‼️ Čítajte článok tu: https://tvmedia.sk/2020/vrchol-netransparentnosti-reporterka-rtvs-je-skrytou-politickou-nominatkou-olano-do-rady-pre-vysielanie-a-retransmisiu/ ⁉️Toto je to slušné Slovensko, nová politická morálka a obsadzovanie postov na základe ,,skrytých” politických nominácií⁉️ © RICHARD BOLJEŠIK TV ( 2.12.2020 - 08:30 ) Prosím, zdieľajte, ak Vám ide o spravodlivosť a skutočnú transparentnosť. Podporte moju investigatívnu prácu, je to mimoriadne dôležité pre očistu médií. Ďakujem.

Uverejnil používateľ Richard Bolješik TV Utorok 1. decembra 2020

NAJNOVŠIE

ĎALŠIE

ANKETA

Ako hodnotíte správanie redaktora RTVS?

ZÁKULISIE NA INSTAGRAME

TOP Z TVKRIMI.SK

TO NAJ Z TVCESTOVANIE.SK