BRATISLAVA – Posledný článok o komunikácii predsedu parlamentu Borisa Kollára s transgender modelkou napísala Nina Košecká pred viac ako dvoma mesiacmi. V Pluske v polovici októbra 2020 nakoniec nečakane skončila.

Redaktorka vtedy toznámila svoj koniec po 9-tich rokoch vo vydavateľstve na Facebooku. Predtým v lete 2020 písala o Borisovi Kollárovi a jeho štipľavej komunikácii s modelkou Paris. Následne sa 18. septembra stretol predseda parlamentu s majiteľom Penty Jaroslavom Haščákom. Obaja odmietali, že by detailne riešili pomerne pikantné články v Plus7dní z posledného obdobia, ako aj ich autorku.

Redaktorka v statuse naznačila dôvody odchodu

Status na Facebooku zo dňa 16.10.2020

Boris Kollár reaguje na slová redaktorky

Na septembrové udalosti, články v Plus7dní, koniec redaktorky, ako aj to, či riešil Boris Kollár osobnostný profil redaktorky Niny Košeckej na stretnutí s Jaroslavom Haščákom, som sa pýtal aj samotného predsedu parlamentu, ktorý bol dlhodobo po nehode hospitalizovaný. Odpoveď na všetky otázky mi prišla včera 14.12.2020, takmer po dvoch mesiacoch. Reakcia bola pomerne stručná, ale na druhej strane jednoznačná.

Boris Kollár po nehode. Zdroj: FB Boris Kollár

,,Nezmysly,” reagoval Boris Kollár na indície, že by články o jeho komunikácii s transsexuálkou ukončili profesijnú púť Niny Košeckej v Plus7dní.