BRATISLAVA – Slovenské a české filmy sa tešia veľkému diváckemu záujmu, ako v kinách, tak aj v televízii. Nedávno priniesol JOJke dobrú sledovanosť film Príliš osobná známosť, ktorý sledovalo viac ako 400 tisíc divákov. Televízia si na november a december pre divákov pripravila ďalšie slovenské a české filmy.

JOJka ponúkne tento rok svojim divákom ešte ďalšie tri filmy z domácej slovenskej či českej filmovej produkcie. Prvým filmom bude zimná romantická komédia, v ktorej láska premôže aj bod mrazu.

„Diváci sa môžu už v utorok 17. novembra o 20:35 tešiť na film Ženská na vrchole, ktorý bol 4. najnavštevovanejší slovenský film v kinách za rok 2019,“ uviedla televízia JOJ.

V decembri ponúkne JOJka divákom dva filmy. Prvým bude Šťastný nový rok s hviezdnym slovenským i českým obsadením. Vianočná romantická komédia v réžii Jakuba Kronera, natočená v zimnom prostredí Vysokých Tatier. Scenár filmu sa začína pár dní pred Vianocami a končí na Nový rok a cez množstvo komických, ale i romantických situácií ukazuje, že láska má veľa podôb, ale nakoniec si každého nájde.

„Film bol 2. najnavštevovanejší slovenský film v kinách za rok 2019 po filmovom trháku Trhlina a 5. najnavštevovanejší film celkovo za rok 2019,uviedla televízia JOJ.

A tretím filmom, ktorým JOJka poteší divákov v priebehu decembra, bude Posledná aristokratka. Snímka, ktorá mala dve nominácie na ocenenie Český lev.

Posledná aristokratka je komédia o rodine a koreňoch. A tiež o tom, že s nadhľadom a správnymi ľuďmi sa dá zvíťaziť aj v zdanlivo vopred prehratých bitkách.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.