BRATISLAVA – Obľúbená veselá bábková dvojica Hanička a Murko pripravila pre najmenších divákov výnimočný rozprávkový film Kúzelný kvet. Objaví sa v ňom aj mnoho bábkových zvieratiek, ktorým hlasy prepožičali známi herci. Online kinopremiéra bude 27. novembra na www.joj.sk

Televízia JOJ prináša najmä svojim najmladším divákom online premiéru celovečernej rozprávky Hanička a Murko – Kúzelný kvet. Spolu s hlavnými hrdinami, obľúbenými bábkami Hanička a Murko, sa deti môžu tešiť na vystúpenie 36 zvieratiek a ich veľkej kamarátky Simi (Simona Bartosová).

Pozvánka na novú rozprávku. Zdroj: TV JOJ
V celovečernej rozprávke Kúzelný kvet spoznáte hlasy známych hercov

V úlohe kury, sovy a lienky budete počuť Bibianu Ondrejkovú, ďateľ, kohút a červík je zase Roman Ferienčík, ďalším zvieratkám požičali svoje hlasy Peter Rúfus (káčer, orol, medveď), Michal Hudák (psík, prasiatko, medveď), Danica Jurčová, Števo Martinovič či Lucia Siposova. Murkov hlas patrí azda najznámejšiemu hercovi v roliach detských hrdinov – Petrovi Krajčovičovi (hlas trojice káčerov Hui, Dui a Lui zo seriálu Káčerovo či mačičiek Pa a Pi) a v bábke Haničke zasa spoznáte Zuzanu Kaprálikovú.

„V televízii JOJ pracujem na upútavkovom oddelení a s niektorými hercami sa pravidelne v práci stretávam aj viac ako desať rokov. Obrátil som sa na nich teda s prosbou nadabovať niektoré postavy v našej novej rozprávke. Všetci bez váhania súhlasili, boli sme tým nadšení,” uviedol Martin Zimanyi, spoluautor projektu Hanička a Murko.

Upútavka na novú rozprávku Hanička a Murko. Zdroj: TV JOJ

Nenechajte si ujsť online kinopremiéru novej rozprávky Haničky a Murka – KÚZELNÝ KVET! Tento pútavý 80-minútový film si môžete pozrieť 27. novembra 2020 o 10:00 na www.joj.sk. Film bude dostupný v archíve do nedele 29. novembra do polnoci. Cena rodinného lístka je 4 EUR. Vstupenky nájdete v sieti Inviton.eu a Predpredaj.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.