BRATISLAVA – Predvčerom titulné stránky novín a webov zapĺňali informácie o zadržaní bývalého exprezidenta policajného zboru Milana Lučanského. Ten je obvinený, že mal brať vysoké úplatky ešte ako policajný prezident a kryl vážnu ekonomickú trestnú činnosť. Portálu JOJ-ky noviny.sk sa podaril v tejto súvislosti podarený kúsok.

Ak ste ako čitatelia predvčerom hľadali čerstvé informácie k policajnej akcii Judáš, možno ste natrafili na článok na webe noviny.sk. A možno ste zostali prekvapení tak, ako čitateľ, ktorý mi poslal nasledujúci scan z portálu. Pozorne si prečítajte, kto pracoval na téme a ktorí redaktori Vám prinášali informácie priamo z policajnej akcie pre portál JOJ-ky ?. V podstate milá a úsmevná chybička sa dostala do headlinu k článku, čitateľ sa tak dozvedel, že redaktorom JOJ-ky je aj Milan Lučanský.

Portál noviny.sk dňa 2.12.2020. Téme sa venujú reportéri Dárius Haraksin a Milan Lučanský. Zdroj: tip/čitateľ

To by bola exkluzivita, ak by bývalý policajný prezident súčasne pracoval ako agent, legalizant, či tichý informátor aj pre komerčnú televíziu. JOJ-ka by tak mala teraz prísun ku všetkým informáciám priamo z cely policajného zaistenia. ? Milá a úsmevná chyba, zostáva len dúfať, že spravodajci JOJ nikdy nemali blízko k Milanovi Lučanskému až tak, aby ho mohli označiť za spoluautora svojich reportáží. ????

Milan Lučanský, zadržaný bývalý policajný exprezident. Zdroj: archív/TB 2018

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.