BRATISLAVA – Po turbulentnom týždni na Reportéroch by mala skončiť aj moderátorka. Lucia Virostková mala podľa viacerých zdrojov TVMEDIA.SK sama zo dňa na deň “položiť” moderovanie a nechala reláciu v ťažkej situácii.

Po odchode tímlíderky ide o ďalšiu zmenu na Reportéroch za necelý týždeň. Lavínu udalostí spustilo neodvysielanie minulotýždňovej relácie.

Moderátorka Reportérov končí ( zdroj: reprofoto Reportéri RTVS )

Reláciu nechala v “štichu” aj minulý rok

Nebolo by to prvýkrát, čo by nepochopiteľne moderátorka odmietla uvádzať reláciu. Minulý rok mala problém s prvou, skúšobnou reportážou Mirky Ščobikovej o vymenovaní, vtedy obvineného, exprezidentovho syna Michala Kováča mladšieho na vysoký diplomatický post. Uvidíme, ako bude, zrejme už bývalá moderátorka z pozície redaktorky, vychádzať so svojou novou kolegyňou v redakcii, keďže Mirka Ščobiková nastúpila od septembra práve do Reportérov zo spravodajstva.

Nový, dočasný moderátor

Reportérov by mal podľa informácií TVMEDIA.SK od budúceho týždňa dočasne moderovať sám vedúci televízneho spravodajstva a publicistiky Peter Nittnaus. A práve on by mal byť zodpovedný aj za obsah relácie po tom, čo skončila tímlíderka Katarína Začková po nevydarenom štarte jesennej sezóny 2020.

Nový, dočasný moderátor Reportérov, súčasne vedúci spravodajstva a publicistiky RTVS

Zisťujem stanovisko RTVS aj moderátorky. Správu budem aktualizovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *