BRATISLAVA – 4 adventné nedele, 4 jedinečné priestory, 4 mestá na Slovensku, 4 unikátne koncerty a ľudia, ktorí pomáhajú ľuďom. Koncerty budú vysielané naživo každú adventnú nedeľu večer o 20:10 na Dvojke.

Unikátny projekt Rozhlasu a televízie Slovenska, ktorý spája umenie a kultúru s ušľachtilým charitatívnym rozmerom. Hlavným poslaním tohto televízneho projektu je ukázať v adventnom období zaujímavé miesta na Slovensku, inšpiratívnych ľudí a projekty, ktoré pomáhajú ľuďom na Slovensku.

Moderátori koncertov:  Ľubomír Bajaník, Janett Štefánková, Jana Majeská a Mariana Ďurianová

Okrem slovenských hudobných umelcov a umeleckých hudobných zoskupení vystúpia aj zaujímaví hostia, rešpektované osobnosti a zástupcovia neziskových organizácií.

„Súčasťou programu budú hudobné čísla, rozhovory s hosťami a dokrútky, v ktorých sa predstavia hosťujúce neziskové organizácie a ich činnosti. V dokrútkach budú predstavené aj miesta a budovy, z ktorých sa vysiela aktuálny ročník koncertov Slovensko Advent,“ uviedla RTVS.

upútavka na adventné koncerty RTVS.

Koncerty budú vysielané naživo každú adventnú nedeľu večer o 20:10 na Dvojke, na webovej stránke RTVS a nasledujúci pracovný deň v repríze v Rádiu Regina.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.